NAWÓZ UNIWERSALNY BIOEKOR 1kg

nawóz organiczny granulat

BIOEKOR UNIWERSALNY 1 kg do nawożenia wszystkich roślin ozdobnych, warzyw i trawników. Zawiera trwałą substancję organiczną, która przedłuża działanie nawozu, zwiększa zawartość próchnicy, pojemność wodną gleby
Cena sprzedaży 10,00 zł
Różnica ceny dla wariantu
Cena sprzedaży z rabatem
Rabat -5,00 zł
Cena / kg:

2-3d.gif

Z
Preloader

BIOEKOR UNIWERSALNY 1kg nawóz organiczno-mineralny granulat
Przeznaczony: do nawożenia wszystkich roślin ozdobnych, warzyw i trawników.

Zawiera: azot (N) - 9,0%, fosfor (P2O5) - 4,5%, potas (K2O) - 11,0%. Nie zawiera chlorków.

Zapewnia: bujny wzrost roślin, obfite i długie kwitnienie, intensywne wybarwienie liści i kwiatów, zwiększa plony warzyw i poprawia ich jakość oraz podwyższa odporność roślin na choroby i szkodniki.

Stosowanie: wg instrukcji na opakowaniu.

Opakowanie: 1kg

Oprócz składników mineralnych zawiera trwałą substancję organiczną, która przedłuża działanie nawozu, zwiększa zawartość próchnicy, pojemność wodną gleby, powoduje lepsze zaopatrzenie roślin w wodę i składniki pokarmowe. Znajdujące się w nawozie substancje wzrostowe przyspieszają ukorzenienie się roślin i sprzyjają lepszemu rozwojowi całego systemu korzeniowego.

Zobacz wyniki badań - wpływ stosowania nawozów organiczno-mineralnych na efekty uprawy kapusty i selera.

BIOEKOR_kapusta_efekty
Efekty nawożenia selera nawozem Bioekor  uniwersalny sypki, zawierającym naturalne składniki organiczne.
Badanie przeprowadzono w Instytucie Warzywnictwa w Skierniewicach.

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Nawozy i nawożenie - porady

nawozyRośliny do prawidłowego wzrostu i rozwoju potrzebują podstawowych składników pokarmowych, makro- i mikroelementów.

Niedobór składników pokarmowych wpływa na gorszą kondycję, wygląd i plonowanie roślin. Zbyt intensywne nawożenie powoduje zaburzenia funkcji roślin, jak również zanieczyszczenie gleb i wód zbędnymi składnikami.

WIĘCEJ

Trawnik nawożenie

trawniki nawozy
Nikogo chyba nie trzeba przekonywać o estetycznym i praktycznym znaczeniu trawnika. nie każdy zdaje sobie jednak sprawę, że posiada on olbrzymie  znaczenie biologiczne.

Wskutek intensywnego parowania dużej powierzchni darni wzrasta wilgotność powietrza, obniża się temp. o 5 -70 C w szczególnie upalne dni, a 5m2; trawnika dostarcza tyle tlenu ile wynosi dzienne zapotrzebowanie człowieka. Dodatkowo zwarta darń zapobiega burzom pyłowym i zmniejsza się ilość zanieczyszczonego powietrza, a bogaty system korzeniowy zatrzymuje różne toksyczne związki.

WIĘCEJ

Iglaki - porady

iglaki nawozyDrzewa i krzewy iglaste są roślinami zimozielonymi (wyjątkiem jest modrzew, miłorząb, metasekwoja, cypryśnik błotny), niektóre z nich zmieniają zimą barwę na szaroburą, pomarańczową lub brunatnowiśniową, inne pozostają zielone; te które przebarwiają się intensywniej są zwykle bardziej mrozoodporne niż te, które pozostają zielone.

Różnorodność form (od płożących się, rozłożystych, wypiętrzających się, poprzez stożkowe do kulistych) i różna wielkość i siła wzrostu poszczególnych gatunków pozwala zastosować je jako rośliny żywopłotowe, lub wykorzystać w zminiaturyzowanych kompozycjach ogrodowych, na tarasach i balkonach.

 

WIĘCEJ

EKOR SP.J., Skórzewo, ul. Krótka 15, 60-185 Poznań www.eflor.pl, e-mail: sklep@eflor.pl, tel. +48 (061) 814 36 27

design: www.albeo.eu